آزمون تافل آزمایشی آنلاین ویژه تست پارک : این آزمون ها منطبق بر آزمون تافل IBT هستند که از چهار بخش تشکیل شده اند. آزمون درک مطلب که از 30 سوال تشکیل شده است. آزمون شنیداری Listening  که از 30 سوال نشکیل شده است. آزمون نوشتاری Writing  که یک موضوع مطرح می شود و شما باید درباره آن موضوع یک انشا کوچک بنویسید و این بخش هم 30 نمره دارد. وبخش آخر گفتاری است که باید درباره موضوع خاصی صحبت کنید و 30 نمره دارد.

آزمون های آزمایشی آنلاین تافل در تست پارک هر چهار بخش را در بر می گیرد. دو بخش گفتاری و نوشتاری (speaking , writing) در تست پارک توسط کارشناس تصحیح می شوند و پاسخ دقیق آن به داوطلب ارسال می شود.


آزمون های آنلاین تافل کاملا منطبق با آزمون های اصلی شامل 30 سوال ریدینگ ، 30 سوال شنیداری ، یک متن نوشتاری و یه بخش مکالمه است و شما را کاملا آماده می سازد تا در آزمون تافل و دیگر آزمون های زبان به موفقیت برسید.آزمون های آزمایشی آنلاین تافل

آزمون های آنلاین تافل کاملا منطبق با آزمون اصلی ای تی اس هستند و تمرین های شنیداری ،درک مطلب ، نوشتاری و گفتاری آن بسیار شبیه آزمون اصلی هستند.

همراه با تصحیح کامل بخش نوشتاری و گفتاری توسط کارشناس

نام آزمون آزمایشیهزینه ثبت نام
آزمون اول تافل 50 هزار تومانخرید آنلاین 
آزمون دوم تافل 50 هزار تومانخرید آنلاین 
آزمون سوم تافل 50 هزار تومان
 
آزمون چهارم تافل 50 هزار تومان
 
آزمون پنحم تافل 50 هزار تومان
 

پاسخ بخش writing  و  speaking بین 3 روز تا 2 هفته بعد از آزمون توسط کارشناس آماده می شود.

پاسخ بخش ریدینگ و شنیداری بلافاصله بعد از آزمون آماده می شود


نکاتی برای موفقیت در آزمون تافل آنلاین و آیلتس

در این بخش از تست پارک راهکار جامع موفقیت در آزمون های آیلتس و  تافل را آماده کردیم. هر دو آزمون از چهار بخش ریدینگ ، شنیداری ، گفتاری و نوشتاری تشکیل شده اند. در این بخش راهکار های جامع موفقیت در آزمون های زبان تافل و آیلتس ، معرفی منابع کامل ، نکات کلیدی ، راهکار های تقویت قدرت نوشتاری و گفتاری در این آزمون ها و شیوه های موفقیت کلی را توضیح داده ایم.

این متون با همکاری پی اچ دی پارس آماده شده اند. برای مطالعه متن کامل به آدرس این وب سایت مراجعه فرمایید.

 پی اچ دی پارس 


راهنمای خرید آنلاین

برای خرید آنلاین آزمون های تافل سایت تست پارک می توانید بعد از ورود به سایت با نام کاربری خود ، از بخش خرید آزمون ، آزمون های دلخواه خود را خریداری نمایید. خرید آنلاین از کارت تمام بانک ها امکانپذیر است .


 خرید آنلاین 
با خرید آنلاین بلافاصله آزمون ثبت نامی برای شما فعال می شود اما در صورتی که امکان خرید اینترنتی ندارید می توانید از روش پرداخت دستی و ثبت فیش استفاده نمایید . 


پس از اینکه آزمون های برای شما فعال شد شما می توانید هر زمانی که تمایل داشتید آنها را انجام دهید و محدودیت زمانی برای تاریخ برگزاری آزمون های آزمایشی ندارید.Copyright © 2016-2017. All Rights Reserved.

تمامی حقوق محتوای این وب سایت متعلق به تست پارک است و هر گونه کپی برداری ممنوع و پیگرد قانونی دارد.


طراحی سایت  سامانه آزمون ساز  دناکو